×

Siteyi IE9+, Firefox ya da Chrome ile görüntüleyiniz.

 
 
 
Pearson Hakkında
Pearson, dünyanın önde gelen eğitim çözümleri şirketidir. Eğitim sektöründe; anaokulundan, üniversitelere ve iş dünyasına eğitimin her alanındaki çözümlerimizle hizmet vermekteyiz. Ayrıca Financial Times ve Penguin Random House gibi şirketleri de Pearson çatısı altında barındırmaktayız.

Yetmişten fazla ülkede bireylere kendilerini öğrenme yolu ile geliştirerek hayat kalitelerini arttırmaları için yardımcı olmaktayız.

Çocuk kitapları serüvenimiz 2010 yılında başladı. Kitaplarımız, özgün içerik ve tasarımları ile kısa zamanda çocukların ve ebeveynlerin beğenisini kazandı. Bugün 100'ü aşkın kitabımız; kaliteli, farklı ve yenilikçi çizgimizle çocuk yayınları alanında saygın bir marka olarak minik okurlarımız için yeni kitaplar yayımlamaya devam ediyoruz.

0-12 yaş aralığındaki çocuklar için pek çok farklı türde ilgi çekici, eğlenceli ve eğitici kitaplar yayımlıyoruz. Dünyaca ünlü, yenilikçi yazar ve çizerlerle çalışıyor, çocuklara okumayı sevdirecek kitapları titizlikle seçiyoruz. Seçtğimiz kitapların çocukların hayal güçlerine hitap eden, onların duygu ve düşünce dünyalarını geliştirecek sıra dışı kitaplar olmasına özen gösteriyoruz.

Bizi daha yakından tanımak isterseniz, sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz:
www.pearson.com.tr
https://www.facebook.com/Pearson.Turkey
https://twitter.com/Pearsonturkiye

Bu portal bir metropolkitabevi.com hizmetidir.
Müşteri Hizmetleri 0 212 660 12 80